Home   Fotogalerie   Dětský (nejen) hudební tábor

Dětský (nejen) hudební tábor

Vzpomínka na dětský (nejen) hudební tábor KAMI 2017

Již tradičně se druhý týden v červenci konal dětský tábor, který pořádaly již po páté hudební kurzy Kami z Českých Budějovic. Do penziónu Pihlov (u Horní Plané – Lipno) se sjelo 55 dětí a celý týden byly pod dohledem mladého a zapáleného týmu pěti vedoucích.

Dětské tábory Kami jsou zaměřené především na prožitkové aktivity. Nejde o hudební tábory v pravém slova smyslu. Hudba je součástí prožitku, ač už jde o zpěv, tanec nebo například meditaci a muzikoterapii. Součástí táborových aktivit je pokaždé také výuka o daném kontinentu (zeměpis, historie, jazyky jednotlivých zemí, zvyky apod.).

Letos byl dětský tábor Kami věnován evropskému světadílu. Děti byly rozděleny do pěti týmů podle pěti evropských států (Anglie, Francie, Španělsko, Německo a Itálie). Soutěže a hry stmelily děti v jeden tábornický celek hned od prvního dne. Program se odehrával nejen v penziónu (k dispozici je několik velkých kluboven) , ale také v krásné přírodě Šumavy a na břehu soukromé pláže u Lipna. V neposlední řadě k dobré náladě přispěla výborná kuchyně pana kuchaře.

Jako vzpomínka na spolu krásně strávený týden si můžete prohlédnout výběr fotografií z tohoto tábora. Všechny fotky obdrží účastníci tábora na DVD během měsíce září 2017.

za realizační tým Mgr. Michal Prokop – ředitel hudebních kurzů KAMI

fotografie z tábora Evropa 2017

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*